3D фрезерування МДФ

3D фрезерування МДФ

МДФ – натуральний матеріал, який набув найширшої популярності за рахунок близькості до натурального дерева, невисокої вартості та екологічної чистоти. Активно використовується під час промислового виробництва меблів, при оздобленні фасаду будівлі та облаштування інтер’єру всередині приміщення. З МДФ виготовляється корпус акустичної системи, стінова панель, стільниці, шафи, елементи дизайнерського декору та багато іншого. Матеріали мають однорідну структуру і легко піддаються обробці на ЧПУ верстатах.

3D фрезерування від компанії «Арт Лазер плюс»

Ідеальним рішенням для точної обробки матеріалу є 3D фрезерування МДФ, яке дозволяє створювати унікальні елементи складної форми. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід роботи з гравірувальної фрезерування верстатів з ЧПУ та 3Д фрезерування МДФ виробів та деталей. Обладнання має робочий стіл 2х3 метри, що дозволяє використовувати абсолютно для різного виду робіт. Інноваційне обладнання від відомих виробників дозволяє обробляти внутрішні та зовнішні елементи, розкривати смужки різного діаметра та глибини.

Спеціалісти нашої компанії в рамках послуги можуть:

• виготовляти МДФ фасади для елементів корпусних меблів;
• проводити порізку накладок із МДФ точно за розміром дверей;
• здійснювати різання рекламних конструкцій та перегородок;
• виготовляти деталі та вироби нестандартної форми та розміру;
• виробляти панелі з імітацією малюнка цінних порід дерев;
• здійснювати фрезерування для декору та прикраси.

Проведення фрезерувальних робіт під керівництвом наших спеціалістів – це гарантія високої швидкості, якості та доступної ціни. Замовник має можливість підібрати малюнок із запропонованої нами бази або надати власне креслення. Завдяки програмному управлінню ми можемо гарантувати, що він повністю відповідатиме вихідному матеріалу. Якщо ви хочете замовити 3D фрезерування МДФ, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.