Виготовлення інформаційних стендів

Виготовлення інформаційних стендів

У світі, інформаційний стенд став невід’ємною частиною реклами. Такий інформаційний носій ми можемо бачити у банках, громадських будинках, офісних центрах, торгових приміщеннях. На такій вивіски відображають інформацію різного роду: новини, правила, новинки, обов’язки співробітників та багато чого іншого.

Інформаційний стенд – це відповідний інструмент, за допомогою якого Ви легко можете описати спектр послуг, продемонструвати товар, а також зручно інформувати постійних та нових клієнтів про новинки, різноманітні рекламні акції тощо.

Інформаційні стенди розрізняють за видом інформації, що розміщується:

  • для порівняльної постійної інформації (рекламних постерів, змінної поліграфії) – використовуються так звані клік-системи, які збираються з алюмінієвих профілів, захисного полотна з оргскла або прозорого пластику – за допомогою пружинних елементів рамка швидко збирається/розбирається, що дозволяє оперативно замінити постер усередині.
  • Такі ідеї можуть мати підвісне або настінне кріплення, встановлюватися у вигляді штендерів.

  • стенди зі змінною інформацією – класичний варіант такого виробу – куточок покупця, стенд книги скарг, дошка пошани. Зазвичай це настінні або підлогові конструкції,
    з різними варіантами кишень із пластику або оргскла для інформаційних брошур, поліграфії. Також можливе розміщення інформації на спеціальних плашках, які поміщають у напрямні.
ice_screenshot_20180417-152442

Інформаційні стенди – простий у виготовленні та надзвичайно зручний спосіб розмістити інформацію про компанію, правила та умови роботи з клієнтами, прайс-листи, рекламну поліграфічну продукцію.

У багатьох організаціях їх наявність регламентована законом – наприклад, “Куток споживача” для торгових організацій.