Лазерне гравіювання фанери та дерева

Лазерне гравіювання фанери та дерева

Лазерне гравіювання за фанерою та деревом – це процес випалювання по дереву або на фанерних листах за допомогою лазера. На відміну від класичного методу випалювання, лазер дозволяє досягти вищої якості зображення, відобразити дрібніші деталі та лінії.

На сьогоднішній день дуже популярне лазерне гравіювання таких виробів як:

  • сувеніри з фанери або дерева – випалений логотип, малюнок або напис дуже гармонійно виглядає на тлі природного кольору та вигідно підкреслюється фактурою деревини;
  • декоративні елементи меблів, інтер’єру – поєднання технологій лазерного різання та гравіювання дозволяє отримувати унікальні та ефектні вироби;
  • портрети, картини, фото на дереві повірте, такий подарунок завжди буде на самому видному місці 😉
  • різноманітні таблички та вивіски, підставки та багато іншого.

Особливістю використання лазера є відсутність фізичного контакту з оброблюваною поверхнею, що дозволяє наносити зображення на важкодоступні поверхні, тонкостінні або елементи, що легко деформуються.

ice_screenshot_20180417-104317

За допомогою лазерного гравіювання фанери або дерева виготовляється продукція різних видів: різноманітні вивіски, таблички, номерки, фанери, підставки під посуд, фото на дереві, сувенірні упаковки, сертифікати, дипломи та багато інших виробів.

При виготовленні виробів схильних до стирання рекомендується лакувати гравіровану поверхню, також можливе гравірування попередньо лакованих поверхонь – це особливо ефектно виглядає при використанні темних порід дерева.

Кінцевий результат роботи лазером по дереву багато в чому залежить від порід деревини, якості обробки, але в будь-якому випадку гарантується високий ступінь деталізації малюнка, стійкість рельєфного зображення, презентабельний і солідний зовнішній вигляд.