Перфорація та різання тканин, шкіри

Перфорація та різання тканин, шкіри

У швейному виробництві широко використовуються технології лазерного розкрою, перфорації та гравіювання.

Це зумовлено цілою низкою переваг, у порівнянні з іншими способами обробки тканин та шкіри.

По-перше, при обробці тканин, що містять синтетичні волокна, край різу оплавляється, виключаючи появу ниток і задирок, що стирчать – тому немає необхідності в додатковій обробці оверлоком.

По-друге, можливе різання відразу декількох шарів матеріалу, перфорування рулонної тканини, а також різання та обробка тканин на клейовій основі. 

По-третє, весь процес повністю контролюється через комп’ютер, що дозволяє буквально на льоту вносити зміни до макету, завдяки чому можливе як і серійне виробництво, так і виготовлення унікальних, штучних виробів – при цьому кінцева вартість особливо не відрізнятиметься.

ice_screenshot_20180417-093336

 

Для лазерної обробки застосовні всі види тканин, як натуральних, так і синтетичних, а також всі види шкіри та шкірозамінника.
Лазерна перфорація по тканині чи шкірі надасть Вам унікальну можливість для створення виробів незвичайної форми, складних візерунків, втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Лазерне гравіювання на тканинах, шкірі, шкірозаміннику дозволяє нанести будь-які малюнки та зображення на матеріал, при цьому кінцевий результат не буде схильний до вицвітання на сонці або втраті кольору після прання.
Також лазерне гравіювання є чудовою альтернативою тисненню, вигравірувані елементи чудово виглядають на пальтових тканинах (кашемір, шерсть тощо), а також на виробах з натуральної шкіри, таких як сумки, рукавички, ремені, гаманці, портмоне, шкіряні палітурки для книг і т.д.