Бейджі, бирки, номерки та жетони на замовлення

Бейджі, бирки, номерки та жетони на замовлення

ice_screenshot_20180417-181112

Відвідування будь-якого громадського місця: театру, музею, ресторану, кафе, магазину, спорткомплексу – починається з гардеробу, де відвідувачам видають номери (жетони). Оригінально виконаний гардеробний номерок, з нанесеним за допомогою лазерного гравіювання  логотипом, назвою закладу, завжди приверне увагу відвідувача та фактично стане ще однією візитною карткою Вашої компанії.

Бірки необхідні для нумерації сидінь у таких закладах масового відвідування, як коференц-зали, кінотеатри, аудиторії; для ідентифікації вбиралень, речових шафок, стендів для зберігання ключів.

Нагрудний бейдж – відмінний спосіб представити Вашого співробітника та одночасно ще раз акцентувати увагу на логотипі та назві Вашої компанії.

Ми пропонуємо послуги з виготовлення номерків, бирок та бейджів з таких матеріалів як акрил, двошаровий пластик, сталь, нержавіюча сталь, латунь, дерево. За допомогою технологій лазерного різання і гравіювання можливі довільні форми та розміри виробів, нанесення будь-яких зображень та написів. Дана продукція, зроблена нашими професіоналами, стане гідним представленням Вашого закладу.