Лазерне різання паперу та картону

Лазерне різання паперу та картону

Наша компанія також надає послуги лазерного різання паперу, картону, гофрокартону, з цінами на які ви можете ознайомитись на цій сторінці, та переконатися, що у нас хороша вартість як для Києва.

Технологія лазерного різання паперу та картону сьогодні користується великою популярністю, зокрема при виготовленні різноманітних пакувальних та сувенірних виробів, при виробництві рекламної продукції.

Картон – дешевий та дуже практичний матеріал. Проте, з його допомогою можна створити чудову рекламу з фірмовою символікою компанії (логотипом). Ми виготовляємо як стандартні вироби з картону, так і неповторні креативні сувенірні екземпляри та рекламні продукти.

Главными нашими преимуществами в работе остаются высокое качество работы и скорость выполнения заказа. У нас Вы можете заказать стандартные и нестандартные оригинальные открытки, коробки и упаковки любого вида и размера из картона, макеты и аппликации, всевозможные фигурки, а также оформительскую и декоративную продукцию.
С помощью лазерной резки бумаги мы выполним любой Ваш заказ в короткие сроки. Также у нас Вы можете заказать лазерную гравировку любых видов бумаги.

Наші фахівці завжди підходять творчо до виконання будь-якого замовлення. Початкове наше завдання – створити для Вас привабливу рекламну продукцію, яка працюватиме. Талант та великий досвід наших працівників у сукупності із сучасним лазерним обладнанням, а також спеціальними планшетними ріжучими плотерами дозволяють нам створювати ідеальні замовлення, дотримуючись при цьому ідеального співвідношення ціна-якість

.
Замовляючи лазерне різання картону у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості, з ідеальними різами, будь-якої складності, розміру та форми. При роботі із замовленнями ми використовуємо лише сучасні технології, що забезпечує швидкість виконання роботи та високу якість кінцевого результату. Візитки, листівки, запрошення, буклети, листівки, брошури та багато іншого! Швидко, якісно та за гарною ціною!

ice_screenshot_20180417-101246
ice_screenshot_20180417-101636
ice_screenshot_20180417-102004