Підставки під товари

Підставки під товари

Правильне розміщення товару в магазині вже саме собою позитивно впливає на рівень продажів, а використання професійно виготовлених, ефектних підставок під товари дозволяє досягти ще більших результатів.

Підставки під товари – важливий елемент для розміщення та просування Вашої продукції – це не просто спеціально обладнане місце для товару, а й значна частина дизайну інтер’єру магазину.

Існує безліч варіантів подібних виробів: підставки по канцелярію, вітрини для мобільних телефонів, гірки для пляшок, келихів, для годинників та рукавичок – для будь-якого товару в асортименті магазину можливе виготовлення як щодо стандартної, так і спеціально розробленої підставки саме під цей товар.

Вони завжди привертають особливу увагу покупців, а підставки з товарами розміщені в прикасовій зоні завжди спонукають покупця здійснити імпульсивну покупку.

ice_screenshot_20180417-165652

За допомогою підставок Ви можете легко виділити свій товар серед марок-конкурентів. Такий вид рos матеріалу покупець не сприймає як рекламу, але в той же час це дуже ефективний вид реклами, який діє ненав’язливо і не дратує покупця.

Наші фахівці виготовлять красиві та привабливі підставки спеціально під Ваш товар, що допоможе йому стати лідером продажів та приверне велику увагу покупців. Маючи великий досвід роботи з POS-матеріалами, наші фахівці виконають будь-яке замовлення якісно та оперативно.