Фрезерування акрилу

Фрезерування акрилу в Києві

Якщо планується рекламна кампанія або з’явилися нові ідеї для інтер’єру, тоді оптимальним рішенням стане акрил. Завдяки своїм властивостям він просто незамінним, т.к. поєднує у привабливий зовнішній вигляд та можливість застосування унікальних технологій обробки.
Під час створення різних елементів корисною стане фрезерування акрилу на ЧПУ.

Технологія дозволяє створювати абсолютно різні вироби з максимальною деталізацією та високою якістю зрізу. Залежно від переваг замовника, готовий елемент може бути об’ємним, плоским або вигнутим. Фрезерування акрилу дозволяє створювати дверцята, полички, акваріуми, огорожі та багато іншого, незалежно від рівня складності. Використання сучасних верстатів ЧПУ дозволяють забезпечувати високий рівень якості із зануренням на певну глибину. Зріз, що здійснюється, залишається незмінним за кольором, гладким і чистим. Розкрій здійснюється у повній відповідності з даними подібного макету.

Фрезерування акрилу від компанії «Арт Лазер плюс»

Фрезерування акрилу під керівництвом компанії «Арт Лазер плюс» – це гарантія високої швидкості, точності та продуктивності. Завдяки застосуванню виключно інноваційного обладнання, вдається створювати предмети з контурами різного рівня складності. Безпосередньо всередині самого полотна можна створювати окремі елементи та деталі. Високий рівень кваліфікації наших фахівців сприяє тому, що вони зможуть створити з акрилу будь-який елемент – жодних обмежень. А термін виготовлення – мінімальні, т.к. використовується продуктивне та швидкісне обладнання. В рамках послуги ми пропонуємо:

• послуги з 3D фрезерування фігурних виробів з акрилу, поверхонь та різьблених рельєфних зображень;
• розробка макета та дизайнерська робота, які виконають все з урахуванням ваших побажань;
• закупівля матеріалів необхідної вам товщини та кольору для подальшої фрезерування;
• доставка готової продукції до будь-якої точки України.

Ціна фрезерування акрилу залежить від складності готової продукції. Якщо ви хочете замовити фрезерувальні роботи, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Завжди готові проконсультувати з усіх питань.