Коробки та ящики акційні

Лазерне різання дерева та фанери

Сучасні технології лазерного різання, гравіювання та згинання таких матеріалів, як акрил та пластик, дозволяють мінімізувати фінансові та тимчасові витрати при виготовленні такої POS-продукції, як акційні ящики, кешбокси, коробки для збору пожертвувань, скриньки для голосування, акрилові коробки.

Коробки та ящики акційні, як один із видів POS-матеріалів, служать сучасним інструментом маркетингу. Дані конструкції стануть Вам у нагоді під час проведення будь-якої рекламної акції. 

Використовуючи техніку гравіювання на акрилі,  шовкотрафаретний друк, накатку оракала та ін., можливе нанесення на виріб будь-якої текстової або графічної інформації: рекламного слогана, логотипу, назви компанії, іншої інформації.

Однією з переваг такого виду POS-матеріалів є низька собівартість та довговічність. Ми пропонуємо Вам різні моделі коробок та акційних ящиків за найвигіднішими цінами.

Наші фахівці виготовлять для Вас коробки та ящики акційні, ящики для голосувань, коробки для пожертвувань, акційні бокси, коробки з акрилу та різних видів пластику (прозорий, кольоровий, матовий, глянсовий, дзеркальний).

Ми виконуємо замовлення з виготовлення подібної продукції в найкоротші терміни, за Вашими індивідуальними макетами та розмірами.