Лазерне різання

  • Home
  • /
  • Лазерне різання

Лазерная резка и гравировка

Лазерне різання та нанесення зображень відкривають широке поле можливостей для реклами та виготовлення сувенірної продукції.

Зробити або замовити лазерне різання та розкрій металу, нержавіючої сталі, акрилу (оргскла), ПЕТ, картону, двошарового пластику, дерева та фанери на складному спеціалізованому обладнанні за адекватними цінами, ви можете у нас в компанії “Арт Лазер Плюс”.
Калькулятор и таблицы с ценами на лазерную резку и гравироваку

У сучасній зовнішній рекламі ця технологія використовується в основному для обробки акрилу. При цьому область застосування акрилу, як дешевшого матеріалу, набагато ширша.
Лазерне різання акрилу (оргскла) застосовується при виготовленні найрізноманітніших рекламних вивісок та табличок, а також сувенірної брендованої продукції.

Що ж є різання акрилу?

Лазерне різання акрилу є новою високоточною технологією розкривання оргскла (власне акрилу), і виглядає так: за допомогою сфокусованого лазерного променя розплавляється вузька смужка матеріалу – у результаті виходить дуже акуратний, точний та вузький шов. Таке різання дозволяє максимально швидко і якісно створювати найвигадливіші візерунки та виготовляти деталі будь-якої складності, при цьому зводячи до мінімуму втрати матеріалу.

Тому за допомогою цієї технології виготовляють різноманітні підставки та тримачі, пластикові кишені, а також величезну кількість найрізноманітнішої сувенірної та іншої продукції. Само собою, також лазерне різання акрилу широко використовується для виготовлення об’ємних букв, світлових вивісок та логотипів.

Різання акрилу/оргскла – це довговічність, унікальність, точність та бездоганність Вашої рекламної продукції.

Також ми виконуємо різання дерева та фанери, перфорацію, різання тканин та шкіри, гравіювання на всіляких матеріалах. Проводячи подібну роботу, ми використовуємо сучасне, потужне обладнання, що в комплексі з професійною роботою наших фахівців, робить ваше замовлення високоякісним і таким, що довго радуватиме вас і ваших клієнтів.

Приходьте до нас, а ми, у свою чергу, використовуючи наше обладнання та талановитий колектив, допоможемо втілити в життя ваш найсміливіший задум.