Рекламні вивіски

Рекламні вивіски

ice_screenshot_20180417-144238

Оформлення фасаду застосовується до передньої частини будівлі і може включати як вид зовнішньої реклами, і цілий комплекс.

При виготовленні та встановленні фасадної реклами дуже важливий правильний підбір дизайну, кольору та матеріалу виготовлення, контрастність виконання на тлі стіни будівлі, а також правильне встановлення та підсвічування .

Такий вид реклами, як фасадна вивіска, має насамперед інформаційне призначення, але це не означає, що можна обійтися простою картонкою з написом “КАФЕ”.

Вивіска – це в першу чергу особа Вашої компанії, що побачить Ваш потенційний клієнт або покупець.

Саме тому особа Вашого підприємства має виглядати гідно: сконструйована на високому професійному рівні, з використанням сучасних технологій та врахуванням індивідуальних особливостей будівлі.

Плоска фасадна вивіска – класичний та найпопулярніший вид вивісок, може бути виготовлена ​​з різних матеріалів:

  • композитний пластик, полікарбонат – міцні довговічні матеріали, стійкі до будь-яких погодних умов.
    У нас Ви можете замовити композит із глянцю, шліфований або зімітований, наприклад, під мармур. Таку вивіску можна легко пофарбувати, фрезерувати або нанести на неї будь-яку інформацію за допомогою, наприклад, самоклеючих вінілових плівок;
  • натуральні матеріали: мармур, граніт – вироби з цих матеріалів дорожчі та складніші в обробці, але й виглядають солідно та презентабельно;
  • різні метали: нержавіюча сталь, сталь – металева вивіска виглядає суворо та сучасно; інформація на неї наноситься за допомогою гравіювання з можливою подальшою заливкою автоемалями;
  • вивіски з акрилу – це вивіски-лайтбокси або об’ємні літери – ефективний варіант для цілодобово працюючих закладів, магазинів і т.д.

Ми також здійснюємо обслуговування та поточний ремонт встановлених вивісок, їх монтаж та складання.