Виготовлення вивіски

Виготовлення вивіски

У сфері надання рекламних послуг, такий вид продукції як об’ємні літери дозволяє швидко і продуктивно вивести на ринок новий бренд, презентувати торгову марку, створити стиль, що легко запам’ятовується і неповторний.

Изготовление вывески в Киеве. Данный вид рекламы также дает хороший результат в Киеве в сочетании с другими рекламными средствами – разнообразными,, совместно с использованием декоративной подсветки и т.п. Виготовлення вивіски у Києві. Даний вид реклами також дає хороший результат у Києві в поєднанні з іншими рекламними засобами – різноманітними вивісками, стендами, спільно з використанням  декоративного підсвічування і т.п.

  • світлові об’ємні літери – по суті, являють собою лайтбокс складної форми, з внутрішньою світлодіодною, неоновою або галогенною підсвіткою;
  • відкриті неонові об’ємні букви – мають максимальний яскравість і насиченість світловий ефект, використовуються в основному для зовнішнього оформлення будівель.
  • плоскі об’ємні літери – виготовляються з різних видів пластику та металу – за допомогою лазерного різання або фрезерування листів матеріалу завтовшки 3-10мм. На таких виробах можливе підсвічування світлодіодами за контуром або зовнішніми джерелами світла. Кріпляться такі літери безпосередньо на стіну або на деякому віддаленні від неї, що дозволяє створювати ефект тіні.
  • рельєфні об’ємні літери – зазвичай виготовляють з пінопласту або іншого матеріалу, що легко обробляється. Такі вироби легкі та повітряні, не вимагають складних робіт з монтажу та демонтажу.
  • пустотілі об’ємні літери – збираються з кількох пластикових панелей склеєних між собою.
    Зазвичай це непрозорі елементи, призначені для подальшого фарбування або обклеювання вініловими або металізованими плівками.
ice_screenshot_20180417-141832

Об’ємні літери різноманітних форм та накреслень, виготовлені з різних матеріалів, що використовують весь спектр кольорів та фактур, завжди привертають до себе увагу та дуже ефективні як для зовнішньої реклами, так і в оформленні інтер’єрів.