Виготовлення стійок, виготовлення реклами

Виготовлення стійок, виготовлення рекламних стендів

Рекламна (презентаційна) стійка є складовою підлоговою конструкцією у вигляді стенда.

Виготовляється з фанери, пластику або оргскла, з подальшим фарбуванням порошковими фарбами або оклейкою вініловими плівками. У багатьох випадках встановлюється зовнішнє або внутрішнє підсвічування. Виготовлення промо стійок має безліч варіантів та підходів.

Для розміщення продукції на стійках передбачають всілякі кишені, полички або диспенсери.

Рекламні стійки доцільно використовувати для акцентування уваги покупців на певній групі товарів або торговій марці, у випадках, коли продукція багата на різноманітність варіантів виконання, для виділення конкретного товаровиробника серед багатьох подібних.

ice_screenshot_20180417-173436
ice_screenshot_20180417-173549

Диспенсер (від англ. dispense – роздавати) – POS-виріб у вигляді стійки або панелі з однією або декількома нішами або кишенями для розміщення різних зразків товарів або рекламної інформації (листівок, буклетів тощо).

Диспенсери, на відміну від презентерів, служать не тільки для демонстрації, але і для продажу або роздачі товару, що рекламується.

Найбільш вигідно розміщувати диспенсери у прикасових зонах, поряд із місцями продажу.

Замовивши виготовлення диспенсерів та стійок у нас – Ви завжди отримаєте вироби високої якості, довгого терміну служби та за прийнятною ціною.