POS продукція

  • Home
  • /
  • POS продукція

POS продукція

POS продукція – це рекламні матеріали, що виділяють певний продукт серед аналогічних у місцях продажу, що підкреслюють його переваги.

POS матеріали можуть бути найрізноманітнішими – це мінівітрини, стенди, різноманітні підставки (під канцтовари, поліграфію тощо), лототрони, гірки, акційні ящики, наклейки, постери, демонстраційні стійки для зразків товарів та багато інших матеріалів, що забезпечують комунікацію з покупцем безпосередньо у місці роздрібного продажу та агітують за купівлю саме Вашого товару.

Саме POS матеріали створюють ілюзію незримої присутності Вашої компанії у місці продажу і цим впливають на рішення про покупку.

ice_screenshot_20180418-105803

У виборі POS матеріалів (як, втім, і реклами взагалі) немає дрібниць – кожен елемент важливий створення потрібного враження, і непродумані рішення (наприклад, використання дешевого, неякісного пластику чи навіть непрофесійне виконання) легко може його зіпсувати.

Тому ми пропонуємо вироби з оргскла, що займають почесне місце серед решти pos продукції завдяки високій міцності, презентабельному зовнішньому вигляду та економічній вигоді. Виробництво POS матеріалів з оргскла – підставки, стійки, цінникотримачі та інші – мають ідеальний зовнішній вигляд для створення образу сучасного та стильного,
дбає про покупця підприємства.

Ми виготовляємо продукцію, що вигідно відрізняється своєю якістю та максимально відповідну іміджу Вашої компанії, а наші дизайнери поклопочуться про те, щоб Ваша POS продукція не лише виділяла Ваш товар та вказувала на місце його продажу, але й реально збільшувала обсяги продажу у цій точці.

POS матеріали (Київ) – це ідеальний спосіб швидко і ненав’язливо нагадати про себе на місцях продажу, яскраво виділити Ваш товар серед багатьох інших на торговій полиці або виставці.