Фрезерування фанери

Фрезерування фанери

Фанера – це дерево-шаровий будівельний матеріал, який складається з декількох шарів шпону. Цей матеріал набув високої популярності, т.к. простий у процесі обробки і має чудові технічні показники за доступної ціни. Ключовим способом обробки є фрезерування фанери на ЧПУ.

За допомогою подібного обладнання матеріал ріжеться абсолютно по будь-якій траєкторії, вирізуються пази, отвори, створюється об’ємний рельєф за раніше заданими макетами. Подібна обробка гарантує максимально точну відповідність виробу електронному кресленню. Примітно те, що фрезерування фанери здійснюється в напівавтоматичному режимі навіть при складних просторових структурах.

Коли актуальне фрезерування фанери?

• При облаштуванні інтер’єру приміщення.
• У машинобудуванні та суднобудуванні.
• При роботі у меблевій індустрії.
• Під час створення зовнішньої реклами та POS-матеріалів.
• При створенні торгового та складського обладнання.
• Під час створення сувенірної продукції, упаковок тощо.

Фрезерування фанери від компанії «Арт Лазер плюс»

Наша компанія пропонує фрезерування фанери з максимально точністю та швидкістю. Завдяки наявності інноваційного обладнання та багатому досвіду роботи в наших силах виконувати роботи довільного обсягу та складності, починаючи простими брелоками, закінчуючи елементами декору та 3D орнаментами. В рамках послуги ми пропонуємо підготовку макета,
допомога у доопрацюванні креслень, допомога у реалізації ідей, дбайливе ставлення до матеріалів, якісну обробку без підпалин та сколів та точну відповідність готових виробів електронним моделям. У цей час ціна фрезерування фанери у Києві вас приємно здивує. Якщо у вас залишилися питання або бажаєте замовити послугу, просто зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.