Лазерне гравіювання на шкірі

Лазерне гравіювання на шкірі

Гравірування шкіряних виробів дозволяє надавати продукції оригінальний, неповторний зовнішній вигляд, підкреслювати індивідуальний стиль її власника.

ice_screenshot_20180417-115252

Для лазерного гравіювання не потрібне виготовлення дорогих кліше, трафаретів або штампів – це дозволяє отримати однаково низьку вартість виготовлення як для одиничних виробів, так і для серійного виробництва.

Мінімальна зона термічного контакту забезпечує відсутність пошкодження різних декоративних покриттів і дозволяє мінімізувати ризик “запороти” виріб.

Залежно від виду шкіри або шкірозамінника, кінцевий результат лазерного гравіювання відрізнятиметься і матиме різний ефект.

Спектр товарів та виробів, при виготовленні яких застосовується технологія лазерного гравіювання, дуже широкий. Це шкіряні сумки, чохли, взуття, шкіряні накладки на джинси та одяг, подарункові дипломи та сертифікати, сувенірна продуція їхньої шкіри.

Замовляючи гравіювання на шкірі у нас, Ви гарантовано отримуєте ідеальне зображення, яке відрізняється високою стійкістю до стирання, довговічністю та естетичністю.