Виготовлення лайтбоксів

Виготовлення лайтбоксів

Сьогодні лайтбокси, як вид зовнішньої реклами, користуються великою популярністю – вони легкі в обслуговуванні, доступні за ціною і добре помітні вночі, впливаючи, таким чином, на вашого потенційного споживача.

Лайтбокс, або світловий короб – вид зовнішньої реклами, що є конструкцією у вигляді об’ємного каркаса з профільної металевої труби, зовнішня частина якого покривається панелями з акрилового пластику, стільникового полікарбонату або спеціальної банерної тканини.

Рекламна інформація на панелі наноситься за допомогою самоклеючих вінілових плівок, аплікацій кольорових світлорозсіювальних матеріалів, накладних елементів (логотипів, об’ємних букв) або за допомогою фрезерування непросвітної частини полотна лайтбоксу. 

Для внутрішнього підсвічування можуть використовуватися люмінесцентні лампи (найпопулярніший, простий і дешевий вид підсвічування), світлодіодні елементи (мають довгий термін служби, низьке енергоспоживання, але спочатку дорожчі), неонові лампи (один із найяскравіших видів підсвічування).

ice_screenshot_20180417-135716

Лайтбокси можуть бути одно-/двосторонніми, будь-яких розмірів і форм – прямокутні, фігурні або округлі. Розміщення лайтбоксів можливе як усередині приміщень (торгівельних залів, виставкових павільйонів), так і зовні – на фасадах, вхідних групах, дахах.

Якщо Ви хочете, щоб вашу рекламу бачили не лише вдень, але й у темний час доби, тоді Вам варто зупинити вибір саме на лайтбоксі як одному з найпопулярніших і найефективніших видів рекламних вивісок.