Фрезерування металу

Фрезерування металу в Києві

Фрезерні роботи з металу – обробка заготовок, виробів та деталей механічним способом, що здійснюються на спеціально призначеному обладнанні. Обробка здійснюється за допомогою різального інструменту – фрези, яка жорстко встановлюється на верстаті.
Фрезерування металу стає незамінним під час створення деталей високої точності, що неможливо забезпечити жодним іншим способом.

Як проводиться фрезерування металу?

Металообробка фрезерним методом здійснюється за допомогою подачі заготовки під певним кутом, з необхідним напрямком та швидкістю. Вона закріплюється нерухомо на столі обладнання за допомогою оснастки верстата. Зайві елементи металу знімаються з поверхнею максимально просто завдяки високим оборотам ріжучого інструменту, який обертається навколо осі.

Різновиди фрезерної обробки

  • • Торцева фрезерування – проводиться фрезерування ступінчастих та плоских великих поверхонь..
    • Кінцева фрезерування – використовується при обробці площин, уступів та пазів.
    • Фасонна фрезерування – застосовується для формування складних профілів та геометричних форм.
    • Периферійне фрезерування – оптимальне рішення для силового фрезерування та нарізування складного пазу.
  • Фрезерування металу від компанії «Арт Лазер плюс»

Якщо вам потрібна фрезерування металу, тоді ви звернулися за правильною адресою. Завдяки інноваційному європейському обладнанню та висококласним спеціалістом ми можемо виконати всі роботи з високою точністю та максимально швидко. В наших силах без проблем провести фрезерування металу будь-якої складності. Технічне оснащення дозволяє без проблем проводити фрезерування алюмінію, латуні, міді та сталі. Щоб замовити фрезерування металу на станках ЧПУ, потрібно зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Ціна на фрезерування металу в Києві вас приємно здивує.
Для постійних клієнтів передбачено гнучку систему знижок на виготовлення деталей фрезерним способом.