Підставки під поліграфію

Підставки під поліграфію

Неодмінним атрибутом будь-якого офісу є такі вироби як підставки під поліграфію. Різноманітні види підставок: буклетниці, візитниці, меню-холдери, прайсодержатели – можна побачити на робочих столах у навчальних закладах, лікарнях, держустановах – у будь-якому місці, де є потреба у друкованій продукції.

Підставки під поліграфію мають безліч варіантів виконання (вертикальні, горизонтальні, одно-, багатосекційні), можуть мати настільне, підлогове або навісне розташування. 

Крім свого прямого завдання – надання доступу до друкованої продукції та економна організація робочого місця – дані вироби можуть нести і рекламне навантаження шляхом нанесення на них логотипу фірми, слогана тощо. Однією з різновидів підставок під поліграфію є холдери (меню-холдери) – один із видів pos-матеріалів, який призначений для утримання інформаційних або рекламних матеріалів (меню, проспекти). Холдери часто використовуються в таких місцях як ресторани, кафе, стійки рецепшена – там, де клієнт часто змушений деякий час чекати, одночасно вивчаючи інформацію, виставлену в холдері.

ice_screenshot_20180417-164331

Ми пропонуємо Вам виготовлення високоякісних підставок під поліграфію, холдерів, буклетниць – з таких матеріалів як акрил, пластик, а також брендування готових виробів за допомогою технології лазерного гравіювання.