Лазерне гравіювання акрилу

Лазерне гравіювання акрилу

Гравірування акрилу за допомогою лазера, на сьогоднішній день, є найпопулярнішою сучасною технологією. Зображення, одержувані даним способом, відрізняються винятковою якістю та декоративною привабливістю, стійкістю до зовнішніх впливів.

Даний метод гравіювання дозволяє нанесення на матеріал як простих векторних малюнків, так і растрових фотографій високої роздільної здатності та широко використовується у виробництві рекламної та сувенірної продукції різноманітних видів для брендування. Це різноманітні таблички, номерки, підставки, вивіски, і багато інших матеріалів. Застосовуючи техніку гравіювання акрилу, ми виробляємо стенди, торгові та рекламні конструкції, приладові панелі.

ice_screenshot_20180417-095303

Акрил (оргскло) або поліметилметакрилат (ПММА) – твердий матеріал, що повністю складається з термопластичної смоли.

При виготовленні рекламної продукції найчастіше використовується листовий безбарвний або фарбований акрил. Це екологічно чистий матеріал, який не виділяє токсичних речовин, що робить його безпечним для будь-якого застосування.

Конструкції та матеріали, зроблені з акрилу, можна спокійно використовувати як на вулиці, так і в приміщеннях, дитячих або лікувальних закладах.

Залежно від способу отримання оргскла (лиття або екструзія), зображення, нанесене за допомогою лазерного гравіювання, виглядатиме по-різному – так, наприклад, на екструдованому акрилу кінцевий результат матиме жорстку, зернисту структуру; при литьовому способі отримання – поверхня гравіювання буде м’якою, бархатистою.
Глибина гравіювання та кут нахилу променя можуть бути різними – це дає можливість отримати різноманітні ефекти (тіні від написів, гра світла, дзеркальний ефект) при виготовленні, наприклад, табличок з підсвічуванням, фасадних вивісок, об’ємних букв.
Спільне використання технологій лазерного гравіювання та різання акрилу,
дозволяє отримати чудове зображення з різноманітними декоративними ефектами, а зріз на виробі виходить гладким та прозорим.