Виготовлення воблерів

Виготовлення воблерів

Головне завдання будь-якої рекламної технології – привернення уваги потенційного клієнта чи відвідувача.

Такі вироби, як воблери, призначені для акцентування уваги покупця, клієнта на певному товарі на торговій полиці або стелажі, виділити його серед багатьох подібних.

Значення слова “воблер” найчастіше відоме навіть людям далеким від сфери реклами (особливо рибалкам) – спочатку це наживка, приманка для хижих видів риби

У рекламній сфері воблер виконує самі функції приманки – привертає увагу покупця незвичайним виконанням, формою, яскравим колірним оформленням.

ice_screenshot_20180417-183730

Воблер є рекламний елемент довільної форми, як правило невеликого розміру, вирубаний з картону, пластику, щільного ламінованого паперу. За допомогою гнучкої пластикової ніжки воблер прикріплюється до вертикальної поверхні – до торгової стійки, стелажу, полиці. Часто їх використовують без ніжки, які просто навішується на рекламований або продається виріб.

При найменшому русі повітря воблер коливається і розміщена у ньому рекламна інформація незмінно потрапляє у зору покупця і мимоволі запам’ятовується у підсвідомості людини.

Ми пропонуємо професійне виготовлення барвистих та запам’ятовуються воблерів, які неодмінно привертають увагу відвідувачів до Вашого товару.

Портфоліо робіт – Виготовлення воблерів