Порізка металу лазером

Порізка металу лазером

Лазерне різання, на сьогодні, це вже досить популярна послуга, як для бізнесу, так і для звичайних людей. Особлива, звичайно, вона важлива для бізнесу та промисловості через свої високі показники продуктивності та інші важливі нюанси, такі як відсутність постобробки деталей, зроблених на лазерних верстатах.

ice_screenshot_20180416-234652

Досить часто наші клієнти стикаються з тим, що їм необхідний інструмент для реалізації своїх творчих ідей або поставлених, нестандартних завдань. Лазер, на сьогоднішній день, є передовою технологією, яку можна використовувати для нестандартного розкрою. Фігурне та декоративне різання робиться в будь-якій формі, немає жодних обмежень!

Різання металевих листів, що обробляються на наших верстатах, відкривають найширші можливості для обробки таких видів металу як нержавіюча сталь, до 1,5 міліметрів завтовшки.

Що являє собою лазерне різання металу

Різання листового металу лазером, це досить високотехнологічний процес. Одна з основних переваг полягає в тому, що зрізи після такої обробки залишаються дуже акуратними, а точність з якою лазер здійснює розкрій, завжди максимально точна,
навіть якщо це різання лазером нержавіючої сталі край по краях залишається дуже гладкою! Такий вид розкрою дає можливість роботи навіть з нежорсткими листами металу, при цьому якість деталей дуже хороша.

Все це здійснюється за коштами обладнання, яке дає достатню потужність лазерного променя, що спрямовується на поверхню металу. Найголовніше що похибки і шлюб при художньому різанні лазером, практично виключені за рахунок того, що всі процеси автоматизовані і комп’ютеризовані.

ice_screenshot_20180416-234748

Технічні можливості на нашому устаткуванні:

  • Різання відбувається серед кисню;
  • Габаритні розміри листа – 1300х900 мм (смуга шириною 1300 мм та не обмежена по довжині);
  • Швидкість різання, мм/хв – 0-200;
  • Точність позиціонування, мм 0,02;
  • Глибина, мм. Від 0,05 до 25 (залежить від матеріалу).

Максимальні та мінімальні товщини листа, що розрізається:

  • сталь – від 0,5 до 1,5 мм;
  • нержавіюча сталь – від 0,2 до 1,5 мм.

Мінімальна вартість різання металу становить 500 гривень.

Наше обладнання дає можливості не тільки розкривання, але й гравіювання металу.
Вартість різання металу лазером вважається індивідуально у кожному конкретному випадку. При цьому враховується як товщина матеріалів, і складність програмування для підготовки верстата. Щоб дізнатися точну ціну, вам краще звернутися за телефонами (044) 361-21-87 та (067) 507-58-40.
Також ми приймаємо серійні замовлення.

Якщо вам потрібне термінове лазерне різання металу, ви так само можете не роздумуючи звертатися до нас, ми робитимемо все що в наших силах, щоб допомогти Вам.
Ми намагаємося оптимізувати наші послуги таким чином, щоб результат, що задовольняє наших клієнтів, був реалізований максимально економно, в частині витрати ресурсу. Але на першому місці, ми все ж таки ставимо якість!