Лазерне гравіювання на спеціальних матеріалах

Лазерне гравіювання на спеціальних матеріалах

Лазерне гравіювання на спеціальних матеріалах має на увазі під собою матеріали, які не є основними при лазерному різанні та гравіювання.

До таких матеріалів зазвичай відносяться:

  • нержавіюча сталь – при обробці лазером, зона гравірування набуває насичений чорний колір, стійкий до зовнішніх впливів – зображення, що вийшло, має високу контрастність і гладкість, а також не вимагає ніякої додаткової обробки.
  • двошаровий пластик – складається з двох контрастних за кольором шарів –
    при випаровуванні лазерним променем верхнього шару, оголюється нижній шар іншого кольору. Цей матеріал зазвичай використовується для виготовлення офісних табличок, бейджів, вивісок, номерків.
  • гума для печаток і штампів – спеціальний полімер, на який можна з високою точністю наносити дрібні елементи – тонкі лінії, літери, цифри.
ice_screenshot_20180417-112451

Гравірування на спеціальних матеріалах – це дуже популярний спосіб прикрасити різні предмети.

За допомогою нових технологій гравіювання, можна прикрасити ювелірні вироби, сувеніри, шкатулки, нанести логотипи фірм, фото, зображення, картини.

Варіанти матеріалів, на які можна нанести лазерне гравіювання, можуть бути всілякими: склотекстоліт, текстиль, всі види пластику та металу.

Професійне сучасне обладнання надає можливість легко та точно наносити будь-які зображення, візерунки та написи – при цьому Ви витрачаєте мінімальну кількість грошей, роблячи замовлення.