Світлодіодне підсвічування, led

Світлодіодне підсвічування, led

Світлове декорування фасадів будівель, рекламних конструкцій та споруд дуже популярне у сфері зовнішньої реклами, ландшафтного та інтер’єрного дизайну.

Підсвічування газону, клумби, фонтану прикрасить будь-який ландшафт, надасть йому ефектного і незабутнього вигляду.

Підсвічування інтер’єрних елементів – підлоги, стелі, барної стійки або вітрини – відмінне технічне рішення, що дозволяє вигідно підкреслити певні деталі інтер’єру та використати унікальні світлові ефекти для акцентування потрібної інформації.

Підсвічування фасадів, білбордів, рекламних банерів, фасадних вивісок та табличок – необхідна умова для роботи цих видів зовнішньої реклами вночі. Сучасні освітлювальні технології дозволяють використовувати як розсіяні, так і точкові джерела світла і змусять по-новому подивитись на звичні денні елементи, що забезпечить ефективну роботу Вашої реклами вночі.

Для штучного освітлення та декоративного підсвічування застосовують різні типи освітлювальних приладів:

  • світлодіодне освітлення – максимально економічне з енергоспоживання, має термін служби освітлювальних елементів до 100 000 годин, просто і швидко монтується у важкодоступних місцях. Використання світлодіодних стрічок дозволяє інтегрувати підсвічування у будь-який інтер’єр, динамічно маніпулювати яскравістю та кольором освітлення.
  • неон – відрізняється м’яким,
    розсіяним світінням. Неонові освітлювальні елементи мають термін служби до 15 років, пожежобезпечні та економічні.
  • галогенні світильники – мають величезну різноманітність розмірів і потужностей світлового пучка, дозволяють використовувати зовнішні відбивачі різних форм (що дає можливість утворювати широкі світлові пучки), мають велику світловіддачу та незамінні для підсвічування великих рекламних полотен (бігбордів, банерів) та великих за площею приміщень.
ice_screenshot_20180417-154257

Маючи великий вибір освітлювальних приладів, ми з легкістю допоможемо Вам створити різні види декоративного підсвічування, підкреслити всю витонченість і красу рослин, ландшафтних і фасадних елементів, виразність предметів, надати звичним для нас елементам незвичайний, фантастичний образ.

Ми створимо для Вас унікальне декоративне підсвічування фасадів будівель, зовнішніх рекламних елементів (білбордів, фасадних вивісо к і т.д.), клумб, квіткових газонів, стійок барів, вітрин і стель, що надасть Вашому закладу неповторний вигляд, створить додатковий затишок і створить додатковий затишок. змусить клієнтів повертатися до Вас знову та знову.