Згинання акрилу

Згинання акрилу

При виготовленні з оргскла різних видів продукції, POS-матеріалів (холдерів, цінникоутримувачів, диспенсерів і т.д.) все більшої популярності набуває така послуга, як згинання акрилу.

Поліметилметакрилат (акрил або оргскло) має властивість термопластичності, що при нагріванні до 150-190°C (температура нагрівання залежить від способу одержання та товщини матеріалу) дозволяє з легкістю надавати йому будь-які форми.

Сам процес є нагрівання матеріалу в місці передбачуваного згину, його фіксацію під заданим кутом і подальше природне охолодження.

При необхідності виготовлення великих тиражів або серійного виробництва використовуються різні шаблони, що дозволяє швидко змінювати параметри техпроцесу та заощаджувати час на переналаштування обладнання.

ice_screenshot_20180417-123247

Термозгинання є завершальним етапом при виробництві різноманітних видів рекламної продукції, вітрин, об’ємних букв, стендів, різноманітних POS-матеріалів.

Вартість робіт з термозгинання акрилу залежить від наступних параметрів:

  • товщина оброблюваного матеріалу (акрил, полістирол, PET);
  • загальна довжина ліній згинання, кількість операцій згинання в одному виробі;
  • тираж виробів.

При проектуванні виробів для виробництва яких буде застосовуватися процес згинання акрилу обов’язково слід враховувати такі параметри як товщина матеріалу та кут згину – так, наприклад, якщо планується згинання під кутом 90°, то ширина зони згинання повинна перевищувати товщину матеріалу не менше ніж у 5 разів .